Çocuk Oyunları Dokunarak Oyun

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 2.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma MASSIVE APPLICATIONS
Arabaların sevimli dünyasına siz de hemen katılın. İndirin ve siz de deneyin.

Otomobil hayranlarını her zaman otomobil sesi dinlemeleri mümkün olmuyor krize girdiği anda açık keyifle dinleyebileceği yüksek beygir  15 aracın sesini barındıran bu uygulamaya bir tıkla sahip olabilirsiniz. Otomobil olarak sizi tatmin edebilecek bir çok marka ve modeli barındıran bu harika oyun çocukların ilgisini çok çekecek.

İndirmesi ve kullanması oldukça kolay. Uygulamayı başlattıktan sonra sesini dinlemek isteğiniz aracların üzerine dokunmanız yeterli olacaktır hemen hiç zaman kaybetmeden takılmaksızın motorun piston vuruşunu hissedip manifolddan geçen yanmış gazı egzozunuzda hissedip sonlandıracaksınız. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden bir tıkla uygulamaya sahip olabilirsiniz. Bilindiği üzere bir çoğu hayalimizde kalacak belkide sesini duymaya fırsatımız olmayacak bir çok aracı sizin telefonunuza kadar getirdik. Seçim sizin indirmek yada indirmemek sizin elinizde ama bizim tavsiyemiz indirip bir an önce denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü bu harika uygulama sizin için bulunmaz bir fırsat olacak. Haydi hemen şimdi siz de bu mükemmel uygulamayı indirin. 

 Yaratıcı özellikleri ile dikkat çeken bu mükemmel oyunu siz de deneyebilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek tamamen sizin elinizde. Hiç zaman kaybetmeyin ve siz eşsiz keyif sunacak bu oyunu hemen indirin. Tamamen ücretsiz olan bu oyunun içeriği ile sıkıldığınız zamanlarda eğlenmeniz ve rahatlamanız kaçınılmaz olacak... 

Daha Fazla Göster
Çocuk Oyunları Dokunarak Oyun indir